Paslanmaz Çelik Endüstrisi

Kurumsal

Argesan Kalıp San.ve Tic.Ltd.Şti. 1990 yılında plastik,alüminyum enjeksiyon ve sac metal kalıp üretimleri gerçekleştirmek üzere Ankara'da kurulmuştur. 1999 yılında piyasaya yapmış olduğu kalıp üretimini durdurup paslanmaz Çelik Merdiven Korkuluk Sistemleri &, Cam Bağlantı Elemanları üretimine geçmiştir.

Halen kendi kalıpları ile ürettiği 2500 den fazla ürün çeşidiyle konusunda öncü olan kuruluşumuz,kaliteli üretim,zamanında teslimat ve kesintisiz hizmet anlayışı ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarda güçlü bir konum elde etmiştir

Müşterilerinin özel talep ve ihtiyaçları doğrultusunda da çalışmalarını yürütmekte olan proje departmanımız Argesan'ı sektöründe her zaman bir adım öne çıkartmıştır. Standart üretim konumuz dışında gerçekleştirilmesi gereken projeler tüm dizayn ve teknik hesaplamalar yapıldıktan sonra müşteri onayına sunulmaktadır.Müşteri onayının alınması akabinde söz konusu proje son derece titiz ve hassas içilik kalitesi ile imalata alınmaktadır.

Yeni teknolojilere ve araştırma geliştirme faaliyetlerine verdiği önemin bir sonucu olarak,ürünlerde kaliteyi ve çeşitliliği artırmak amacıyla 5+1 eksen Lazer makinası yatırımını yapmıştır.Kendi üretiminin yanısıra çok eksenli lazer kesim ihtiyacı olan üreticilerin taleplerini, bilgi ve tecrübesi doğrultusunda karşılamaya hazırdır.

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla 2018 yılında Sincan Organize Sanayi Bölgesi'ndeki 7200 m2 lik fabrikamıza taşındık.

Ülke kalkınmasında üretimin gücüne inanan kuruluşumuz,bu anlayışla çalışan,üretim yapan ve hizmet veren tüm kuruluşlara başarılar diler.

İletişim Bilgilerimiz

+90 312 395 30 38 argesan@argesan.com.tr
WhatsApp
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx